כיסויים לגלקסי S22 להשיג בלעדית באתר פון קאבר

רכשתם גלקסי s22 מחפשים כיסוי לגלקסי s22 כנסו לאתר phonecover.co.ilה-Galaxy S21 של סמסונג הדהים אותנו, עם הביצועים והמפרטים שלו ממקמים אותו ביציבות בין הטלפונים הטובים ביותר של 2021. כעת, שנה לאחר מכן, מערך ה-Galaxy S22 החדש כנראה באופק, עם אירוע Unpacked שייערך ל-9 בפברואר. (הנה הדרך בה תוכלו להתכוונן לצפות בהופעת הבכורה הצפויה של Galaxy S22, S22 Plus ו-S22 Ultra בשידור חי.) למרות שמועות מצביעות על כך שסדרת ה-Galaxy S22 עשויה להיראות די מרגשת, יש לי רשימת משאלות משלי של תכונות שהייתי רוצה לראות בטלפונים הקרובים של סמסונג.

הבאזז סביב ה-S22 עף כבר זמן מה, עם כמה תכונות מצפות כמו חיישן תמונה של 200 מגה-פיקסל ותצוגה קטנה יותר. בדוק כיצד ה-Galaxy S22 יכול להסתדר מול ה-Galaxy S21 וה-Galaxy S21 FE. קיבלנו הצצה ל-Galaxy S22 ו-Galaxy S22 Ultra בשמועות והדלפות שונות במהלך החודשים האחרונים, אבל נצטרך לחכות עד לחשיפת הטלפון כדי לקבוע אם הרכילות הייתה נכונה.

הנה אם כן, חמש המשאלות המובילות שלי עבור ה-Galaxy S22.

1. הגלקסי S22 צריך מצלמה טובה יותר
המצלמה ב-S21 Ultra מעולה, עם זום אופטי מדהים המאפשר לך לצלם תמונות שמעט טלפונים אחרים יכולים. אבל זה לא היה שדרוג גדול ביחס ל-S20. לשניהם היו זומים של פי 100, לשניהם וידאו 8K, לשניהם חיישני 108 מגה-פיקסל. ה-S20 Ultra היה הקפיצה הגדולה קדימה, ה-S21 Ultra רק עידן אותו מעט. הגיע הזמן, אם כן, לעדכון גדול יותר, וכמה שמועות מוקדמות מצביעות על חיישן 200 מגה-פיקסל ומערכות זום משופרות בהרבה ב-S22 Ultra.זה יהיה מקסים, אבל יותר מגה פיקסל לא אומר בהכרח תמונות טובות יותר, אז אני גם רוצה לראות חיישן תמונה גדול עוד יותר - אולי חיישן 1 אינץ'. זה לא סוד שחיישן תמונה גדול יותר מאפשר טווח דינמי טוב יותר בתמונה. אם סמסונג תשלב את הרזולוציה הזו עם חיישן גדול המסוגל ללכוד טונות של פרטים של אור וניגודיות, היא עשויה לקבל מערכת מצלמות מדהימה לחלוטין.

אבל סמסונג צריכה לוודא שגם התוכנה שלה מתאימה. יש צורך בהתקדמות נוספת כדי לאפשר צילום חישובי משופר ולכידת תמונה גולמית טובה יותר. ה-ProRaw של אפל הדהים אותי: הוא יכול לצלם תמונות HDR יפות שעדיין נותנות לי שליטה מלאה בעריכה באפליקציות כמו Adobe Lightroom, בדיוק כפי שהייתי עושה עם כל קובץ גולמי מ-DSLR. התוכנה של סמסונג לא ממש ברמה הזו ואני רוצה לראות יותר מיקוד כאן.

2. סמסונג, נא להחזיר לנו אחסון הניתן להרחבה
סמסונג נהגה לאפשר לך להרחיב את האחסון הבסיסי של הטלפונים שלה עם כרטיסי microSD, אבל היא הסירה את האפשרות הזו עם טווח S21. זה אומר שאתה תקוע רק עם האחסון המובנה של הטלפון.

זה אולי לא מהווה בעיה בדגמים נמוכים בטווח, במיוחד אם אתה לא מצלם הרבה וידאו או משחק במשחקים תובעניים רבים, אבל אם אתה בעניין של התמונות והסרטונים שלך והתלהבת מדגם האולטרה, הבסיס הזה אחסון יכול להיות מגביל. אם אתה מצלם סרטוני 8K ב-S21 Ultra תדע שאתה יכול למלא את האחסון הזה במהירות - וזה ילך אפילו מהר יותר אם סמסונג תביא תמונות של 200 מגה-פיקסל ל-S22. אני אפילו לא יכול להתחיל לדמיין כמה גדולים הקבצים האלה עשויים להיות. נפח האחסון המרבי של 512GB הזמין כעת ב-S21 Ultra לא יימשך זמן רב.


גם אם אתה לא בעניין של צילום, יש הרבה משחקים מבריקים בחנות Google Play (כגון Asphalt 9: Legends) בגודל של מספר גיגה-בייט ועשויים לגרום לכך שתצטרך למחוק אפליקציות או מדיה אחרים כדי ליצור חֶדֶר.

הכנסת כרטיס microSD תאפשר לך להגדיל באופן דרמטי את האחסון ב-1TB או יותר, מה שייתן כמות עצומה של מקום לכל האפליקציות והסרטונים שלך. אבל אז סמסונג לא תוכל לגבות ממך תשלום נוסף עבור דגם בעל קיבולת גבוהה יותר, אז אל תעצרו את הנשימה עבור הדגם הזה.

3. ל-Galaxy S22 צריכה להיות גרפיקה ייעודית של AMD
סדרת S21 כבר מציעה ביצועים מעולים מסביב, אבל שותפות בין סמסונג ליצרנית השבבים הגרפיים AMD נותנת לנו תקווה לקפיצת מדרגה גדולה בעוצמה הגרפית ליישומי משחקים. השותפות הזו התרחשה למעשה בשנת 2019, אבל עד כה סמסונג לא דחפה שום סוג של חומרת AMD לטלפונים שלה.

אשמח לראות גרפיקה ייעודית של AMD בקו S22 שפורצת את הגבולות של מה שאנו מצפים מגיימינג נייד. בטח, כמה משחקי טלפון כבר קרובים להתחרות באיכות שהייתם מצפים לה בקונסולות ישנות יותר, אבל אם סמסונג ו-AMD יוכלו לתת לכוח העיבוד הזה דחיפה גדולה קדימה, זה יכול לאפשר להרבה יותר משחקים בסטנדרט קונסולות לעשות את דרכם לטלפונים, מה שהופך את המכשיר שלך לקונסולת משחקים ניידת בעלת יכולת.


4. אני רוצה טלפון גלקסי קטן יותר
הטלפונים המובילים של היום עם המפרט הטוב ביותר בסביבה הם, בואו נודה באמת, ענקיים. ה-S21 Ultra בגודל עצום של 6.8 אינץ', בעוד שאפילו ה-iPhone 12 Pro Max של אפל מגיע ל-6.68 אינץ'. זה אומר שאם אתה רוצה את הביצועים הטובים ביותר ואת המצלמה הטובה ביותר, אתה צריך להיות מוכן למתוח את כיסי הג'ינס כדי להכיל חלק גדול של טלפון. ואולי תתחיל לעשות כמה תרגילי אגודל כדי לעזור להם להגיע לרוחב המסך.

אשמח לראות גרסאות קטנות יותר של הטלפון הזה - 6 אינץ' ומטה - שלא מאלצות אותך להתפשר על ביצועים. יש שמועות המצביעות על כך שדגמי ה-S22 הבסיסיים עשויים לקבל הקטנה קטנה בגודל המסך, ואלה חדשות נהדרות אם יש לך ידיים קטנות יותר, אבל לא סביר שתהיה הפחתת גודל אמיתית בדגם האולטרה העליון. אז שוב כנראה נהיה במצב שבו רכישת גודל טלפון קטן יותר פירושה החמצה של התכונות המובילות הללו. סלח לי בזמן שאני הולך ותופר לוחות הרחבה בכיסים שלי..


5. המחיר של ה-S22 צריך להיות זול יותר
בטח, כולנו רוצים את הטכנולוגיה הטובה ביותר ואנחנו רוצים שהיא עטופה בעיצוב חלקלק, עמוס בתכונות חדשות ומגניבות. אבל אנחנו גם רוצים שזה יהיה סביר. זה שילוב שקשה להשיג, אבל סמסונג הצליחה להפוך את מגוון ה-S21 שלה לזול יותר מסדרת ה-S20 הקודמת. זה היה צריך, מכיוון שסדרת S20 לא נמכרה היטב, בין השאר בגלל אי ​​ודאות פיננסית סביב COVID-19.


סמסונג השתמשה במגוון טקטיקות כדי להפוך את מגוון ה-S21 למשתלם יותר, כולל החלפת גב הזכוכית בחלק מהדגמים לפלסטיק מחוזק. ואתה יודע מה? זה עבד. זה גם הפיל סכום הגון מהמחיר המבוקש. בעוד שה-Galaxy S20 הבסיסי יצא למכירה ב-1,000 דולר, ה-S21 הבסיסית הפחיתה זאת ב-800 דולר. אז אני מעוניין לראות החלטות דומות מתקבלות עם ה-S22 שיאפשרו חוויית סלולר נהדרת לכל אורך הדרך במחיר נגיש.

אז מה שאני מבקש זה טלפון סופר עוצמתי ומצויד ב-AMD עם המצלמה הטובה בעולם שגם תתאים בנוחות בכף היד שלי, במחיר סביר ומאפשר לי להרחיב את האחסון בזול. זה לא יותר מדי לבקש, נכון, סמסונג? קדימה, חבר'ה, תתגברו.

למידע נוסף, בדוק כל שמועה שאנו יודעים על ה-Galaxy S22 וה-Galaxy S22 Ultra עד כה. אתה יכול גם להציץ ברשימת הטלפונים הטובים ביותר של סמסונג לקנייה של CNET עכשיו וכיצד לצפות באירוע Unpacked הקרוב.

הכיסוי המומלץ ביותר הוא של אוטרבוקס